Свято останнього дзвоника

Сьогодні у нашому ліцеї пролунав останній дзвінок. Цей день назавжди запам’ятається і для випускників, які прийшли на свою останню шкільну лінійку у рідну альма-матер, і для вчителів, що споглядали за розвитком цих дітей на протязі одинадцяти років.

Першим з вітальним словом до учасників урочистого дійства звернувся директор ліцею Валентина Іванівна. Вона побажала випускникам, для яких цей день є особливо хвилюючим, зробити правильний вибір, обрати саме той вищий навчальний заклад і ту професію, яка буде до душі, допоможе реалізувати себе та стати успішним громадянином своєї держави.

“Сподіваюся, що знання та вміння, отримані у стінах рідної школи, стануть для вас надійною опорою. А ми завжди будемо раді бачити вас, радіти вашим успіхам. Нехай кожен із вас знайде свою дорогу в житті, адже саме від молоді залежить, якою буде Україна завтра”.

Потому директор школи вручила нагороди обласного та міського управління освіти за кращі досягнення у науці та творчі здобутки 2017-2018 навчального року.

Потому випускники загадали бажання і пустили у небесну блакить повітряні кульки. Також вони виконали останній шкільний вальс та станцювали флеш-моб, а про завершення навчального року для усіх присутніх сповістив останній дзвінок.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *