Протокол загальних зборів колективу №1 від 13.09.2023 року
Протокол №1
загальних зборів колективу ліцею №2
від 13.09.2023 р.
Присутні
41 вчителі
16 техпрацівників
36 батьків
2 представники громадськості
Порядок денний
1.Звіт директора ліцею про результати навчально-виховного процесу та роботу по зміцненню матеріально-технічної бази за 2022 – 2023 н.р.
І. Слухали: директора ліцею Полулях В.І. з аналізом навчально-виховної роботи та роботи по зміцненню матеріально-технічної бази за 2022 – 2023 н.р.
У доповіді зроблено глибокий аналіз підсумків НМТ, результатів вступу випускників 9-х, 11-х класів та підготовки ліцею до нового 2023-2024 навчального року. Звіт про використання бюджетних, спонсорських та батьківських коштів. Обговорені потреби навчального закладу.
Виступили: заступник директора з виховної роботи Агаркова Ю.С. з інформацією про участь навчального закладу у житті міста, області, про рівень сформованості в учнів моральних цінностей;
голова батьківського комітету ліцею ЩербатенкоТ.М. з аналізом використання бюджетних та спонсорських коштів при підготовці ліцею до нового навчального року.
Вирішили: 1. Роботу директора ліцею вважати задовільною.
2.Заступникам директора Кондратюк Г.І., Агарковій Ю.С., Бабій С.О. до 29.09.2023 р. розробити заходи по удосконаленню навчально-виховного процесу та вдосконаленню роботи по формуванню фундаментальних знань з основ наук.
3.Адміністрації ліцею порушити клопотання перед Департаментом освіти Житомирської міської ради про виділення коштів на облаштування кабінету безпеки.
Голова підпис існує Тамара ЩЕРБАТЕНКО
Секретар підпис існує Тетяна СОЛОВЙОВА