Протокол загальних зборів колективу №1 від 13.09.2023 року


Протокол №1

                                    загальних зборів  колективу ліцею №2                                                                                                         

від 13.09.2023 р.

Присутні

41 вчителі

16 техпрацівників

36 батьків

2 представники громадськості

Порядок денний

1.Звіт директора ліцею про результати навчально-виховного процесу та роботу по зміцненню матеріально-технічної бази за 2022 – 2023 н.р.

І. Слухали: директора ліцею Полулях В.І. з аналізом навчально-виховної роботи та роботи по зміцненню матеріально-технічної бази за 2022 – 2023 н.р.

У доповіді зроблено глибокий аналіз підсумків НМТ,  результатів вступу випускників 9-х, 11-х класів та підготовки ліцею до нового 2023-2024 навчального року. Звіт про використання бюджетних, спонсорських та батьківських коштів. Обговорені потреби навчального закладу.

 Виступили: заступник директора з виховної роботи Агаркова Ю.С. з інформацією про участь навчального закладу у житті міста, області, про рівень сформованості в учнів моральних цінностей;

     голова батьківського комітету ліцею ЩербатенкоТ.М. з аналізом використання бюджетних та спонсорських  коштів при підготовці ліцею до нового навчального року.

   Вирішили: 1. Роботу директора ліцею вважати задовільною.

2.Заступникам директора Кондратюк Г.І., Агарковій Ю.С., Бабій С.О. до 29.09.2023 р. розробити заходи по удосконаленню навчально-виховного процесу та вдосконаленню роботи по формуванню фундаментальних знань з основ наук.

3.Адміністрації ліцею порушити клопотання перед Департаментом освіти Житомирської міської ради про виділення коштів на облаштування кабінету безпеки.

       

  Голова                  підпис існує                            Тамара ЩЕРБАТЕНКО

Секретар             підпис існує                            Тетяна СОЛОВЙОВА