День цивільного захисту !
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, сьогодні у нашому ліцеї відбувся ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ!
•Зустрілись з представниками ДСНС України в Житомирській області та черговим караулом Управління ДСНС;
•Учням нагадали правила поводження з ВНП;
•Ознайомили з пожежною технікою та роботою пожежних

Учні здобули нові знання та отримали масу цікавої інформації!