37 років Чорнобильської катастрофи
26 квітня 2023 року в Україні відзначають 37-мі роковини трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.
До Дня памʼяті трагедії було проведено захід для учнів 6-10 класів.
Учні та вчителі нашого ліцею ушанували пам’ять ліквідаторів, загиблих унаслідок аварії на АЕС
